Luxusní auta

Vždycky jsem věděla, že budu toužit po nějakém automobilu. Protože podle mého názoru je automobil opravdu důležitý. Vždycky jsem měla za to, že kdo má automobil, tak ty prostě borec. A já jsem si opravdu nedokázala představit, že bych neměla automobil, protože jsem o něm snila už o svých asi jedenácti nebo možná i dvanácti let. Vždycky jsem se na to těšila, protože jsem se také moc ráda dívala na různé filmy anebo pohádky, kde figurovala pěkná, luxusní a rychlá auta. Proto se mi taky moc líbil film Rychle a zběsile, který jsem si velice oblíbila, když mi bylo asi patnáct let.

Mám ráda luxusní auta.

A řekla jsem si, že sice nebudu jezdit tak moc rychle a nebudu mít ani tak luxusní auto, jako měli v tomto filmu Rychle a zběsile, ale chtěla jsem některé průměrné auto. A potom, když se mi blížil osmnáctý rok, tak jsem si řekla, že bych chtěla takový dárek, který se mi vyplatí a bude opravdu nejlepší. A to, že mi někdo z rodiny zaplatí řidičský průkaz. A měla jsme opravdu veliké štěstí, protože tohle se stalo. Moje máma s otcem se mi složili na řidičský průkaz. Ani nevíte, jak velikou radost jsem měla, že jsem štěstím skoro brečela. A moje babička s dědečkem mi potom půl roku na to pořídili jedno takové starší ojeté auto.

Baví mě řídit auto.

Opravdu mi to stačilo. I když to auto nebylo na první pohled opravdu krásné a dokonalé, tak mně to vůbec nevadilo, protože jsem byla opravdu nadšená z toho, že mám automobil a že se nemusím spoléhat na autobus anebo na moje kolo. A kamarádi už dávno v osmnácti letech auto dávno měli, takže jsem byla ráda, že nejsem jediná, kdo nemá automobil. A já jsem byla jediná, kdo ho předtím neměl, takže mě velice potěšilo, když jsem potom i já ani ne v devatenácti letech měla konečně už vlastní auto. Vím, že se má také jezdit autem moc pomalu, ale vůbec si nedokáži představit, že bych jezdila stále pomalu. Miluji adrenalin a vše kolem, takže by to chtělo i nějaké automobilové závody.