Bezpečí pro domácnosti i firmyMajetek je soukromá věc, kterou by každý měl ctít. Bohužel se to vždycky neděje a tak se často stává, že se soukromé pozemky i movitý majetek na něm stávají terčem zlodějů nebo vandalů. Poškození majetku nebo krádež není nic příjemného, a je potřeba to začít hned řešit. Čím dříve nastalou situaci budete řešit, tím větší je šance, že se pachatel vypárá. Je dobré mít pojištění majetku nejen proti živelným pohromám, ale také proti krádežím a poškození. Každá pojišťovna vám spočítá cenu pojištění na základě vašich požadavků. Nepodceňujte pojistku a raději si plnění nastavte na vyšší limit.

kamera na domě

Kromě pojištění svůj majetek můžete ochránit ještě například pomocí alarmu a kamer. Zajímá vás která firma vám nainstaluje zabezpečovací systémy v Brně? Zabýváme se instalací chytrých domácností i kamerových systémů. Funguje to skvěle a vy si můžete oddechnout i na druhém konci světa. Některé systémy totiž umožňují sledování domu přes aplikaci v chytrém telefonu, takže hod uvidíte, co se u vás děje. Napojit se dají vnitřní i vnější prostory. Spousta lidí chce mít přehled o tom kdo se pohybuje v blízkosti jejich obydlí. Je to kvůli tomu aby bylo možné případně policii i pojišťovně předložit důkazy o nezvané návštěvě.

bezpečnost budova

Dobrá věc je i alarm, který se při vniknutí na pozemek automaticky spustí. Je možné aby přijela bezpečnostní agentura, která objekt zkontroluje. Systémy jsou na vysoké úrovni, a rozlišovací schopnosti kamer vás možná překvapí. Nechte si i vy domů nebo do firmy nainstalovat kamery, které budou sledovat váš majetek nonstop. Poradíme vám jaké řešení je vhodné pro vaši situaci, a můžete s klidem odjet na plánovanou dovolenou, kterou vám nezkazí obavy o váš majetek.

Společně projdeme možnosti jaké máte, a pokud budete chtít systém od nás, předem vám kompletně neceníme celou zakázku včetně práce.