Znalost na PC


Myslím si, že informační technologie je opravdu velice důležitá, a to nejspíše pro celou planetu. Nebo si myslíte něco úplně něco jiného? Protože nebýt informační technologie, tak nejspíše by to vypadalo tak, že by studenti se museli zase učit z knížek anebo tak podobně, a to by jistě trvalo velmi dlouho. Já sice knihy miluji a moc ráda čtu a zajímám se o vědu. Zajímají mě zvířata a také biologie. Proto jsem velice ráda, že mám také k dispozici počítač a notebook, kde díky informační technologii můžu ještě zjišťovat různé informace. Také jsem kdysi přemýšlela, jestli bych nešla studovat informatiku, protože počítače a informační technologie mě opravdu hodně baví.

Znalost na PC je důležitá.

A myslím si, že by to byl obor opravdu vhodný pro mě. Jenomže potom jsem si našla přítele a ten šel studovat právě biologii. Tak jsem si řekla, že i když tohle mě opravdu hodně baví a tohle byl vlastně můj první obor, který jsem si přála studovat na vysoké škole, takže když to bude studovat i můj přítel, tak já budu také. Musím uznat, že to byla skvělá volba. A potom, když se mi podařila vystudovat biologie na vysoké škole, tak jsem si řekla, že bych ještě mohla zkusit informační technologie a počítače. I když jsem se už přítelem rozešla, tak jsem si řekla, že to přece nebudu brát tak vážně. 

Mám perfektní počítač.

Protože člověk se schází a také rozchází opravdu dennodenně. Takže ani já nejsem výjimka. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si udělala čtyři opravdu intenzivní počítačové kurzy, kdy jsem se naučila opravdu skvělé zacházet s počítačem a také dělat různé věci z počítače. A nakonec informační technologie je vhodná a skvělá úplně pro všechny. Myslím si, že každý člověk by měl postoupit nějaký kvalitní počítačový kurz, protože v dnešní době je znalost počítače opravdu velice důležitá. Já sama jsem opravdu skvělým příkladem, že když máte prima znalosti, tak můžete také sehnat lepší práci.