Různý styl života

Je opravdu mnoho způsobů, jak žít svůj životní styl. Protože životní styl má každý člověk úplně jiný. A také nezáleží na tom, jestli ten životní styl je zdravý anebo nezdravý. I když všichni víme, že více než polovina populace žije spíše ten nezdravý životní styl. Protože když si třeba v létě sednu někam na lavičku a dám si tam kávu, tak jenom pozoruji kolem sebe, jak a opravdu hodně lidí kouří cigarety a popíjejí alkohol. I když jsem dokonce slyšela, že v dnešní době už je kouření takové passé a že už hodně lidí nekouří. Co je zase pravda, tak já jsem si všimla, že dnešní mládež, dnešní pubertální děti opravdu už skoro nekouří a nepijí alkohol, což je velmi dobře.

Každý si žije svůj život.

Třeba mám bratra, který nedávno oslavil sedmnácté narozeniny. Když si vzpomenu na svůj životní styl v sedmnácti letech, tak to byl samý večírek a také alkohol a cigarety, a to opravdu ve velkém množství. Jenomže v dnešní době, ty patnáctileté nebo sedmnáctileté děti chodí do posilovny a opravdu žijí zdravý životní styl. Můj bratr má takovou partu přátel, kde jich je asi deset nebo tak nějak přibližně. A oni všichni chodí do posilovny anebo do nějakých tělocvičen a opravdu si předávají informace o tom, co je zrovna zdravé a tak podobně, což je podle mého názoru opravdu skvělé a vhodné.

Snažím se o zdravý životní styl.

A také dokonce berou také potravinové doplňky. Ale ne nějaké nebezpečné lék, ale třeba jenom vlákninu anebo bílkoviny. Tento životní styl mladých lidí je o mnoho lepší a líbí se mi to. A musím uznat, že to skvělé A že určitě moje máma si musí odpočinout, že ona má tak hodného puberťáka. Sice je drzý a opravdu hodně machruje, ale to dělá asi každý. Mě už je skoro třicet let a musím uznat, že mě mrzí, že já jsem si prošla takovou pubertou, kdy to bylo opravdu divoké. A kde také moje máma z mého životního stylu musela být opravdu na větvi a bezradná.