Lidé a my


Společnost lidí je něco takového, ve kterém žije opravdu skoro každý člověk. Samozřejmě chápu, že někteří lidé jsou spíše takoví samotáři, že raději jsou sami a nevyhledávají vůbec žádnou společnost. Já si myslím, že oni vlastně obě dvě varianty jsou dobré. Pokud člověk opravdu nechce žít s někým anebo nechce patřit do žádné skupiny a společnosti lidí a chce být sám, tak absolutně na tom není vůbec nic špatného. Protože si vzpomínám, že i já jsem ještě do svých asi dvaceti letech byla taková spíše osamělá a raději jsem byla sama. A mým rodičům to docela vadilo. Měla jsem dva starší sourozence, kteří byli starší o dva roky a druhý sourozenec o tři a půl roku.

Samota se někdy hodí.

Moji rodiče mě stále nutili, ať chodím se svými sourozenci ven, že si takhle alespoň rychleji a jednoduše najdu nějaké přátelé. Jenomže mně se ani nechtělo. Stále jsem chtěla být doma a raději se koukat na televizi nebo si hrát PlayStationy anebo si číst knihy. Samozřejmě, že jsem měla jednu takovou kamarádku, se kterou jsem se bavila pouze ve škole, ale nikdy jsme spolu ven nešly. Všechno se to změnilo, když jsem začala chodit do kurzu literárního kroužku, když jsem také potkala jednoho kluka. Musím uznat, že se mi s tím opravdu hodně dobře povídalo. Byla to taková společnost lidí, kde všichni milovali knihy a raději si četli.

Mám ráda lidi.

A také jsme si občas předčítali navzájem, a to v našem literárním kroužku. Řeknu vám, že společnost lidí to byla opravdu perfektní a moc mě to bavilo. Do toho literárního kroužku jsem chodila asi tři roky, než ten kroužek zanikl. Bohužel přestal být o něj veliký zájem, takže ubývali členové, takže se to potom provozovateli ani nevyplatilo. Ovšem ale co mi zůstalo z tohoto čtenářského literárního kroužku, tak fakt, že jsem se tam zamilovala do jednoho kluka, který tam chodil se mnou a co jsem vám již zmínila. Musím uznat, že jsem byla velice potěšená a měla jsem takové štěstí, že s tím klukem jsem dodnes. Je mi dvacet pět let a už jsem požádaná o ruku. A také musím uznat, že jsem velice nadšená. Pokud i vy máte nějakou společnost lidí, které věříte, tak se jí držte, protože budete spokojení.