Když vezete autem někoho, kdo neřídí…


Určitě i vy už máte zkušenost s tím, že jste někdy vezli v autě někoho, kdo není řidičem. Takový člověk má vždy nejvíce hloupých poznámek. Člověk si až někdy říká, jestli to má daný člověk vůbec zapotřebí, protože je dost možné, že kdyby byl řidičem, dané poznámky by rozhodně neměl. Mnohým, kteří někoho, kdo neřídí, ale vždy má plno poznámek, se už stalo to, že je ten, který neřídí, natolik naštval, že jej vysadili na nejbližší čerpací stanici a nechali daného člověka, ať se domů dostane po svých. I tak daleko to může zajít. Ten, který neřídí, by měl být rád za to, že daný den nemusí jet městskou hromadnou dopravou nebo vlakem a nemít hloupé poznámky, které jsou kolikrát opravdu hloupé a to natolik, že se nad nimi člověk pozastaví, zda to daný člověk myslí opravdu vážně nebo to říká jen tak.

bílé auto

S některými lidmi to opravdu není snadné a místo toho, aby byli rádi, mají hloupé řeči. Jestliže se vám někdy stane, že takového člověka povezete a zajde to příliš daleko, i vy máte možnost udělat to tak, že jej vysadíte například někde u zastávky a necháte jej, ať se dopraví domů po svých. Daný člověk bude mít dostatek času přemýšlet nad tím, kde se stala chyba nebo co udělal špatně.

tmavé auto

Je dost možné, že na vás bude nějakou dobu naštvaný, ale ve výsledku si za to bude moct sám, protože nikdo nechce poslouchat hloupé připomínky, a to ještě navíc při řízení, kdy se člověk potřebuje maximálně soustředit. Jsou lidé, kteří musí mluvit do všeho, protože by to nebyli oni. Tito lidé by si ale měli uvědomit, že jsou opravdu situace, kdy člověk nechce někoho poslouchat, protože se například potřebuje plně soustředit na jízdu. Bylo by dobré, kdyby si něco takového lidé uvědomili, protože je dost možné, že se díky tomu sníží i riziko dopravních nehod, kterých bývá každý rok několik stovek. Zkuste se zamyslet nad věcmi, které říkáte. Je dost možné, že jsou někdy opravdu nevhodné, a to při určitých situacích.