Dům se zahradouBydlet v bytÄ› anebo ve velkém domÄ›? ToÅ¥ samozÅ™ejmÄ› otázka. Já vždycky jsem spíše chtÄ›la bydlet ve velkém domÄ›, a to opravdu z mnoha důvodů. Není pÅ™eci úplnÄ› jednoduché žít v malém bytÄ›, když tÅ™eba chcete mít velikou rodinu. Takže je logické, že když tÅ™eba zase máte rodinu velikou, ale nemáte dostatek financí, tak je nejlepší, když jdete bydlet do nÄ›jakého menšího bytu. A to hlavnÄ› už i z toho důvodu, že vlastnÄ› menší byt vás finanÄnÄ› vyjde na ménÄ› penÄ›z, opravdu na ménÄ› financí. A to také myslím hlavnÄ› z toho hlediska, že vlastnÄ› menší byt anebo ménÄ› pokojový byt také ménÄ› vytápíte.

Bez zeleně u domu bych byla smutná.

Vy vlastně ušetříte také na tom, že budete méně topit. Také ale záleží na vás, jak vy doma chcete mít teplo, když budete mít nějaký malý byt a budete zvyklí, že doma budete mít stále sedmadvacet stupňů, tak samozřejmě, že zase tak moc neušetříte, než kdybyste vytápěli veliký dům, kde byste chtěli třeba mít dvaadvacet stupňů. Já mám sice ráda teplo a mám veliký dům, ale v domě mám pouze jenom tři místnosti. Je to totiž opravdu starý dům, takže to spíš bylo stavěné na to, aby tam bylo třeba obilí siláž anebo zvířata. Je potom logické, že zvířata také budou chtít, aby měli prostor a také to, abychom kde skladovali jejich krmivo.

Ráda relaxuji v parku.

Proto jsem si řekla, že nejlepší je, když třeba lidé také zauvažují a budou vědět, kolik třeba financí chtějí do toho dát. Je logické, že když budete mít ta zvířata a také chcete něco udržovat, tak musíte mít veliký dům anebo k tomu mít ještě statek. Například já bych se bez velkého domu neobešla. A to hlavně kvůli tomu, že mám ráda velké prostory a také hlavně velikou zahradu. Když máte byt třeba někde v pátém nebo šestém patře, tak je logické, že k tomu nebudete mít připojenou zahradu. V takových případech jsou většinou takové ty věci, že třeba když je jedna bytovka nebo panelák, tak potom z toho vyplývá, že třeba někde naproti bude nějaký park. A ve většině případů to tak bývá. Tedy alespoň u nás ve městě. To je tak, že když je bytovka, tak naproti je vždycky nějaký park anebo nějaká další zeleň, kde potom lidé mohou relaxovat.