Chtít hypotéku


Můj sen byl mít vždycky svoje bydlení. Chtěla jsem mít svůj byt anebo dům. Abych se nemusela spoléhat na někoho, že mě potom někdo někdy vystěhuje z nájmu anebo mi vypoví smlouvu. Tohle bych vážně nechtěla zažít. Protože tohle se stalo mému kamarádovi, který už deset let bydlel v nájmu. Jenomže jeho majitel toho bytu mu chtěl zvýšit nájem asi o patnáct procent. A je to docela hodně, když platíte patnáct tisíc korun měsíčně se vším všudy. Takže můj kamarád se pohádal se svým pronajímatelem, takže mu dal tříměsíční výpovědní lhůtu. Nejhorší také na tom bylo, že mému kamarádovi vůbec ten majitel bytu nechtěl vrátit kauci, takže to šlo ještě všechno přes soud.

Chcete stavět dům?

Všechno trvalo skoro rok a já si myslím, že je opravdu nejlepší, když si člověk vezme nějakou hypotéku a promysli si to všechno v klidu. Já si myslím, že i kdybych já se rozhodovala mezi nájem anebo hypotékou, tak bych si jistě vzala ihned hypotéku, kdybych na to měla peníze a také měla takovou pěknou v platu. Konec to dopadlo tak, že jsme se svým přítelem podívali na webové stránky nebankovnihypoteka.cz, kde se nabízí opravdu perfektní hypotéky, o které jsme měli zájem. My jsme s přítelem, který nic něco extra. Jenomže jak už to, tak bývá, ne všechno se vždycky podaří.

Líbí se mi velké domy.

Byli jsme opravdu s přítelem nešťastní, když nám celý rok nechtěli nikde poskytnout půjčku. Podařilo se nám to až potom, když jsme si vzali osobního bankéře, který je profesionál na hypotéky. Nakonec jsme si vybrali opravdu perfektní hypotéku, s kterou jsme spokojení. Také jsme nevěděli, že existují další americké hypotéky nebo hypotéky bez registru, takže jsme byli velice překvapeni, když se nám to podařilo a máme skvělou hypotéku bez registru Nebankovnihypoteka. A stále váháte nebo jste nerozhodní? Vážně se nebojte. S hypotékou nic nezkazíte. A věděli jste, že vůbec takové hypotéky jsou?