Pohodlí v každém počasí


Pro léto jsou charakteristické spousty skvělých akcí. Pořádají se koncerty pod širým nebem, hudební festivaly, můžete navštívit třeba gastro festivaly a nebo se konají různé ezoterické události. Každý si zkrátka vybere to co ho nejvíc zajímá. Venkovními akcemi se to přes léto jen hemží a byla by škoda některou nenavštívit. Počasí k tomu přímo vybízí a kdo by si rád nedal pivo venku během koncertu své oblíbené kapely?

modrý stan

Problémem může být počasí
Počasí je nevyzpytatelné během celého roku a během léta to není jiné. Většina akcí se koná po pečlivé přípravě, a samozřejmě se bere hlavně v úvahu právě počasí. Asi nikdo nebo téměř nikdo by nešel na několik hodin ven aby tam mokl. Proto se v případě nepříznivého počasí akce přesouvají a pokud se nenajde nový a vhodný termín, mohou se i rušit, což pro pořadatele znamená finanční ztráty. Spousta akcí se může konat i když přijde menší přeháňka nebo jsou hlášeny mírné deště. Stačí být připravený.

Všimli jste si že na téměř každé akci najdete stan? Když je připravený stan kam se schová alespoň elektronika a občerstvení, je šance že při špatném počasí alespoň někdo přijde. Ještě lepší varianta je když se mají kam schovat i návštěvníci. Právě tem často chybí možnost mít si kam sednout a třeba to pivo si vypít v klidu, a to nejen za deště, ale i za slunečného počasí. Horko a pálivé slunce také mohou pro řadu lidí být problémem, a tak je lepší mít v záloze třeba nůžkový stan 2x2m Tentino, kam se nějaké to posezení v pohodě vejde.

velký stan

Stany jsou vyrobeny z nepromokavého materiálu, pod kterým budou návštěvníci v suchu a ve stínu. Stany se vyrábí v mnoha velikostech, a nabízí se k nim i příslušenství v podobě podlah, židlí a stolů nebo pivních setů. Stany se dají koupit nebo vypůjčit, takže v každém případě budete mít všechno kam schovat za jakéhokoliv počasí.