Moje četba


Čtete rádi knihy? Pokud jste milovníci knih, tak to je skvělé. Protože ti lidé, kteří čtou velice pravidelně knihy, tak je na tom nejlepší to, že si rozšiřují jazykové schopnosti a dovednosti. Znám několik lidí, kteří třeba měsíčně přečtou dvě či tři celé knihy. To tak já sice ne, protože ještě chodím do práce a do školy, takže mám spíše pět knih na celý rok. Ale není to tím, že bych byla líná číst nebo se vzdělávat, čtu takhle málo knihy, protože jak jsem zmínila, ještě chodím do práce a do školy. A je to opravdu hodně náročné. A jak psychicky, tak také fyzicky, protože pracuji ve skladě, kde také tahám a opravdu těžké bedny s drogerií nebo s ovocem a zeleninou.

Moc ráda čtu.

A je toho opravdu moc, takže mi taky nezbývá moc času na vzdělávání se. Ale vzdělávání se velice miluji, takže když mám volný čas, tak trávím svůj volný čas vzděláváním. Moc ráda chodím do školy, a také se moc ráda učím doma, kde mám na učení klid. A řekla jsem si, že až dostuduji, to že bude za rok a půl, tak si ještě vezmu nějaké jazykové kurzy. Protože nejvíce se chci vzdělávat ekonomice. A to hlavně v neposlední řadě v cizích jazycích. Nejvíc mě baví angličtina italština. Tak jsem si řekla, že se budu vydělávat hlavně v angličtině a v italštině. Pokud i vy máte rádi cizí jazyky a studium jazyků, tak mám také doporučuji hlavně angličtinu.

Děti by měly číst.

Podle mého názoru je angličtina velmi důležitá a je taková celosvětová, že by měl angličtinu umět opravdu každý. Navíc jsem ráda, že právě ta nejmladší generace se už učí angličtinu úplně automaticky, a to někde už od první třídy. Podle mého názoru je to skvělé, protože opravdu mnoho lidí stále ještě neumí anglicky, což je veliká škoda, protože opravdu skoro v každém zaměstnání už zaměstnavatel požaduje také znalost anglického jazyka. A také zase mohu potvrdit, že když začněte s angličtinou nebo s jiným jazykem dost brzy, tak vám studium půjde opravdu skoro samo. navíc je to velmi důležité a někoho studium cizích jazyků velmi baví. A já nejsem výjimka.