Káva v teple


Při každém pochmurnějším počasí se setkáváme i s logicky nižší teplotou. Hlavně na podzim kdy začínají plískanice už na sebe bereme i doma svetr, a často si sedáme pod deku s knížkou a nebo seriálem. Vychutnat si čaj nebo kávu, případně kdo má rád jiné nápoje, může si připravit třeba kakao, a on je ten pochmurný den hned hned o něco lepší.

kávová zrna

Zejména ženy ale mají občas problém vypít si kávu ještě teplou. Zvláště ty které mají doma malé děti a jsou alespoň dočasně na všechno samy, když je tatínek v práci. Je velice časté že si někdo uvaří kávu, odběhne si hrát s dětmi, dát prádlo do pračky, vyklidit myčku, vyvenčit psa, uklidit kuchyň, no a ve výsledku zjistí že na kávu nebo čaj jaksi zapomněly.

Je potřeba udělat si čas jen pro sebe
S malými dětmi to sice moc nejde, ale i tak je potřeba si vyhradit nějaký čas kdy se člověk bude věnovat jen sobě, i kdyby to mělo být 15 minut na vypití čerstvé a teplé kávy. Studená není dobrá a ani studený čaj už nechutná tak jako ten čerstvě připravený. U čaje je navíc potřeba dodržovat pokyny k přípravě, protože některé se mají pít teplé, jiné i studené. Čaje nám totiž dokážou pomáhat se zdravotními problémy a tak je potřeba řídit se pokyny.

sklenice čaj

Udržet nápoj teplý se v běžném hrnku nebo sklenici příliš nedá. Po nějaké době nápoj vychladne. Částečně může problém vyřešit terno sklenice na kávu. Je zajímavá nejen svým designem ale i funkcí, díky které vaše nápoje zůstanou opravdu teplé mnohem delší dobu. Mají totiž dvojité stěny, které udrží teplotu nápoje déle. Tyto sklenice mají moderní design a užijete si jej nejen u sebe doma, ale hodně jej používají i různé kavárny a cukrárny. Nemusíte pít studené nápoje, stačí si správně vybrat hrnek nebo sklenici podle toho, v čem kávu pijete nejraději. Dopřejte si designový a ještě funkční hrnek z moderní kolekce.