Kam s vodouJde spíše o to, že u nás voda z neznámého zdroje není zrovna asi optimální. Nehrozí nám sice riziko jako v Africe či jinde, kde pít takovou vodu znamená velké nebezpečí, ale přesto.

Vezměte si třeba, že získáte zahradu, kde ještě není ani voda a ani studna. Takže tam musíte tu svou životadárnou tekutinu dopravit a tam ji také nějak skladovat. Sud na vodu je jistě dobrá věc, ale poněkud, ehm, ne příliš hygienická. A navíc, dostávat pak tu vodu ven, třeba do hrnku, to je hodně ošemetná záležitost. Jedině vrchem a naběračkou, ovšem co se při tom do vody dostane, to je ve hvězdách. Pokud to uvidíme, tak to vylovíme, ale mohou se tam dostat choroboplodné zárodky a ty už okem nevidíme. A máme zaděláno na problém.

zahrada

Nebo řidiči kamionu, také se mohou zastavit někde na trase, kde nemají čas vodu hledat a pumpa je daleko. I zde by potřebovali vodu. Jistě si říkáte, že vše mohou řešit pet lahve. Mohou, ale jsou špatně skladné a rády se někam kutálejí. Hlavně když jsou prázdné. Existuje přece lepší řešení a vy se jej zde dozvíte.

Tím řešením je kanystr na vodu s kohoutkem 25l. Asi jste jej ještě neviděli a neslyšeli jste o něm. Není na tom nic k vidění. Je to klasický plastový kanystr, který splňuje kritéria hygienických požadavků, takže uchovat v něm vodu, a to vodu pitnou, aby také takovou zůstala není problém. Tento předmět pak položíte někam, abyste měli kohoutek v dosahu tak, jak to máte doma a máte vyřešený problém s pitnou vodou raz dva.

kamion

Na fotce bohužel žádný kanystr neuvidíte, protože nelze čtenáře podcenit. Každý ví, jak vypadá. Proto se pokochejte pohledem na zahradu, kam si můžete v kanystru pitnou vodu dopravit. Na druhé fotce je kamion, ve kterém si zase řidič musí pitnou vodu uchovávat stále po celou dobu své cesty. Nikdy neví, co se může stát a kdy ji bude potřebovat. A vy, kteří si chcete kanystr koupit, klikněte na odkaz.